Home    Firma    Produkty    Kontakt    Logowanie   

allapi
 XFuture Allapi 
XFuture przedstawia wersję beta API dostępowego do usług platformy Allegro. Allapi stanowi darmową alternatywę dla Allegro WEBAPI. XFuture Allapi to biblioteka programistyczna, dzięki której zbudujesz narzędzia do licytowania, kupowania, organizacji oraz zadządzania sprzedażą. Allapi dostarcza kompleksowy zestaw metod, dzięki którym w prosty sposób uzyskasz dostęp do danych Twoich transakcji. Jeśli budujesz oprogramowanie na platformę .NET, Allapi jest produktem przeznaczonym dla Ciebie i Twojej firmy.
 
Czym jest Allapi?

Allapi to biblioteka programistyczna, która udostępnia alternatywny kanał dostępowy do zarządzania kontem w serwisie Allegro.


Allapi już w podstawowej wersji udostępnia możliwości, nieobecne w oficjalnym API Allegro, tj. edytowanie wystawionych aukcji.  Allapi pozwala Ci licytować, kupować, wystawiać aukcje i monitorować sprzedaż. Dzięki Allapi zyskujesz kompleksowy, bezpieczny kanał  zarządzania kontem Allegro, rozwijany w logiczny i usystematyzowany sposób.

Allapi znajduje się obecnie w fazie beta i dostępne jest nieodpłatnie na zasadach określonych treści licencji.

Allapi nie jest produktem Allegro i należy do XFuture.

Bezpieczeństwo danych :
XFuture Allapi prowadzi bezpieczną komunikację z serwerami Allegro. W procesie logowania wykorzystywany jest szyfrowany kanał SSL, dzięki czemu dane uwierzytelniające chronione są przed dostępem ze strony osób postronnych. W celu maksymalizacji bezpieczeństwa, podzespoły Allapi przygotowane są do osadzania w izolowanych sandboxach z precyzyjnie zdefiniowanym, ograniczonym zestawem uprawnień.

XFuture Allapi :
• obsługa wpłat w systemie PzA
• licytowanie i kupowanie 'KupTeraz'
• wystawianie i edytowanie istniejących aukcji
• mailing i komunikacja z innymi w ramach Allegro
  
 

Pobierz teraz i przetestuj

XFuture uruchomiło program publicznego testowania wersji 'Beta' biblioteki Allapi. Wersja Beta zawiera 95% funkcjonalności przewidzianych w oficjalnym wydaniu. Jeśli chcesz przetestować możliwości biblioteki, pobierz zbiór podzespołów z działu download, jak również zapoznaj się z przewodnikiem użytkownika.


Pobierz teraz

 

 

Najlepszy Tutorial allegro webapi

Alternatywa dla Allegro WEBAPI. WEBAPI za darmo pełna wersja. Engine snajper aukcyjny, księgowanie na allegro Allapi to API dla ciebie. CURL WEBAPI Allegro dzięki XFuture, Allapi to API, zamiast Webapi. Api Allegro dla c#, Visual Basic, .net, VB.net i wiele innych.

Poważny problem webapi.

Bezpieczna platforma transakcyjna dla allegro. Pisanie programów dla allegro, oprogramowanie dla allegro jest już tańsze, możesz sprzedawać więcej i szybciej bo masz już Allapi. Oszczędzaj na allegro dzięki Allapi. WEBAPI jest złe, Allapi jest lepsze. Błędy WEBAPI, zamiast WEBAPI stosuj ALLAPI. Firma XFuture Allapi dostarcza. Jak zacząć pracę z Allegro, napisać program dla allegro za pomocą API Allapi. WEBAPI się nie opłaca, WEBAPI jest źle napisane.

 

 

Kurs, przykłady webapi. Obsługa sprzedaży

ALLAPi się opłaca i jest dobrze napisane. Usługi dostępu do Allegro zapewnia dzięki Allapi, darmowe api ALLEGRO ALLAPI. Allegro oficjalnie poleca XFUTURE ALLAPI. Napisać program do obsługi allegro, pomocna jest Allapi. Próbowałem WEBAPI, ale jest złe. Nie potrzebujesz klucza Allegro, wystarczy że masz bibliotekę programistyczną Allapi. Biblioteka dla programistów, którzy robią program do obsługi allegro. Obsługa sprzedaży na allegro możliwa dzięki Allapi, to nic nie kosztuje. Profesjonalne api do

Klucz webapi nie jest już potrzebny

allegro, nazywa się Allapi, dlatego wolę Allapi zamiast webapi. Tworzenie aplikacji do obsługi Allegro, jak również programy do obsługi allegro i biblioteka do obsługi Allegro ALLAPI. Szybsza sprzedaż i oszczędności, zaawansowane rozwiązania Allapi, pozwalają robić lepszy biznes, kiedy webapi się nie opłaca. XFuture dostarcza Allapi. Bezpieczne api. .NET microsoft API allegro.

 

Copyright XFuture 2008-2013